XX Konferencja IPMA Polska

Stowarzyszenie IPMA Polska, które działa na rzecz zarządzania projektami i prowadzi certyfikację Project Managerów, również w obszarze projektów naukowo-badawczych, organizuje XX Konferencję zarządzania projektami, która w tym roku odbywa się pod hasłem „Ludzie sukcesu. 20 lat budowania kompetencji w Project Management”.
Konferencja odbędzie się w dniach 16-17 listopada 2017 w Warszawie w Hotelu Airport Okęcie i jest największym wydarzeniem dla branży Project Management w Polsce.
Podczas Konferencji wystąpią wybitne osobowości, liderzy, specjaliści zarządzania projektami oraz ludzie sukcesu, którzy podzielą się swoją wiedzą oraz szerokim, wieloletnim doświadczeniem. Głównym celem Jubileuszowej Konferencji jest zainspirowanie naszych gości i pokazanie historii ludzi, którzy rozwijając kompetencje własne oraz swojego zespołu osiągnęli szeroko rozumiany sukces.

Konferencja IPMA to:

  • niepowtarzalna okazja do wysłuchania doświadczonych, znanych przedsiębiorców, ludzi sukcesu, którzy kształtują najnowsze trendy i dzielą się swoim doświadczeniem.
  • możliwość porozmawiania z prelegentami podczas specjalnie wydzielonego czasu w programie: „Speakers’ corner”.
  • możliwość poznania zespołów nagrodzonych projektów w Konkursie Polish Project Excellence Award podczas „Marketplace”.
  • możliwość zbudowania trwałych relacji, ukierunkowanych na realizację wspólnych celów biznesowych.
  • najnowsze trendy, narzędzia i techniki w dziedzinie zarządzania projektami oraz udział w warsztatach praktycznych.
  • 80 Jednostek Aktywności Projektowej (niezbędnych w procesie recertyfikacji).
  • Uroczysta wieczorna Gala, podczas której poznamy laureatów nagród w konkursie na najlepiej zarządzany projekt Polish Project Excellence Award 2017.

Kontakt:
Wioletta Kastrau
Dyrektor ds. rozwoju produktów i usług IPMA Polska
Tel. 600 509 129
e-mail: wioletta.kastrau@ipma.pl
www.ipma.pl
www.konferencja.ipma.pl

Leave a Comment